Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Молба

Go down 
+3
Anky*
Necla
♥ Chace ♥
7 posters
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Молба   Молба I_icon_minitimeВто Јун 29, 2010 4:24 am

јас имам една молба ако моите да им праќате покани на вашите пријатели за форумов , за да бидиме појке членови
јас веќе им пратив на сите мој пријатели а ако можите и вие праќајте им ВЕ МОЛАМ
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Necla
Модератор
Модератор
Necla


Број на мислења : 247
Репутација : 6
Член од : 2010-06-29

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeВто Јун 29, 2010 9:52 pm

јас им пратив од фб на сите сто гледат ова серија
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 7:06 am

Necla напиша:
јас им пратив од фб на сите сто гледат ова серија
окс праќајте им уштее, колку многу народ ја гледа серијаВА а само некој се регистрира
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 6:22 pm

I jas im prakam no nekoi ne ni znaat shto e toa forum [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
amy
Член
Член
amy


Број на мислења : 54
Репутација : 0
Член од : 2010-07-03

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeПон Jул 05, 2010 5:49 am

Anny* напиша:
I jas im prakam no nekoi ne ni znaat shto e toa forum [You must be registered and logged in to see this image.]
и јас им пратив и некој незнаат да се регистрират silent
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:02 pm

и ја ќе почнам со праќање, но браво форумов за 1 недела 45 члена, добро ќе напредуваме а гледам има и активни членови и доста се пишува
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:28 pm

Јас пратив колку што можам, во најскор можен рок уште ќе праќам! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 08, 2010 4:45 am

праќајте им уште
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Eli
Надгледувач
Надгледувач
Eli


Број на мислења : 77
Репутација : 2
Член од : 2010-07-03

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 08, 2010 5:42 am

И јас им пратив на некој Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeПет Jул 09, 2010 1:10 am

ајде ајде и јас им праќам на фб кај што има страници и групи за кога лисјата паѓаат
и вие праќајтие им
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 2:22 am

Jas imam edna molba da napravite da mozhe da stavame potpisi barem 500x200 oti vie ne znaete koklu e teshko da se napravi potpis 500x100 ili da smalish potpis na 500x100 Ve molam napravete go barem da mozhi 500x100 i povekjeto potpisi se pogolemi od 500x100!
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 2:32 am

па можеш да си ставаш колкав да е само не огромен
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 2:33 am

♥ Chace ♥ напиша:
па можеш да си ставаш колкав да е само не огромен


уууу шуќур најдобра си Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 2:34 am

хехе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 6:26 am

може некој да ми каже како да ствам портал новости за денеста епизода ведео ако некој знае нека ми кажи
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 7:11 pm

♥ Chace ♥ напиша:
може некој да ми каже како да ствам портал новости за денеста епизода ведео ако некој знае нека ми кажи


Па мислам дека првен треба да отвориш под форум Портал Новости и потоа нова тема и да ја напишеш новоста во темата знаеш таму како што и послем долу ќе ја заклучиш! Јас така правам!
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitimeПет Jул 16, 2010 2:22 am

ок ај ќе пробам така
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Sponsored content

Молба Empty
ПишувањеПредмет: Re: Молба   Молба I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Молба
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: