Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Избор за копчиња за навигација

Go down 
4 posters
АвторПорака
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 26
Местолокација : Со Еуге во шопинг

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeВто Aвг 24, 2010 3:57 pm

Бидејки ке се менува и логото ќе се менуваат и копчињата за навигација.
Копчиња за навигација се Дома, пио, Барај, Членови, Групи, Профил, Има нова порака, Нема нова порака, Одјави се, Влез и Регистрирај се. Бојата може да биде по ваша желба исто така и големината но, не треба да се премногу големи или премногу мали. Задолжително да бидат на македонски јазик.
Вратете се на почетокот Go down
Necla
Модератор
Модератор
Necla


Број на мислења : 247
Репутација : 6
Член од : 2010-06-29

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeЧет Aвг 26, 2010 5:41 am

а каде може да се прават тие копчината?
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeЧет Aвг 26, 2010 6:10 am

Necla напиша:
а каде може да се прават тие копчината?
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 26
Местолокација : Со Еуге во шопинг

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeЧет Aвг 26, 2010 4:39 pm

Секаде на сите страници за изработка на слики. Еве на пример: picnik.com photobucket.com на Фотошоп на Пеинт каде сакате.
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeНед Aвг 29, 2010 4:14 am

еве јас виаки поставам кај шо писит има нови мислена [You must be registered and logged in to see this image.] нема нови мислена [You must be registered and logged in to see this image.] форумоот е заклучен [You must be registered and logged in to see this image.] кажете ми дали ви се допаѓаат
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 26
Местолокација : Со Еуге во шопинг

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitimeНед Aвг 29, 2010 9:31 pm

ahamz I LIKE IT
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Избор за копчиња за навигација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Избор за копчиња за навигација   Избор за копчиња за навигација I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Избор за копчиња за навигација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: