Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ПРАВИЛА

Go down 
2 posters
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

ПРАВИЛА Empty
ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА I_icon_minitimeПон Јун 28, 2010 2:31 am

1.Не пишувај пост врз пост!!!(бан од 2 дена)
2.Не навредувај други членови без оглед на ништо.(бан од 1 недела)
3.Почитувај ги зборовите на админите и модераторите!!!(бан од 2 недели)
4.Напад на форумов!!!(1 месец-потоа админите и модераторите ќе одлучат што ќе прават со вас)
Јас мислам дека би било добро да поставам и Надгледувачи.
Не спамирајте
Ако не пишувате на кирилица (бан од 1 ден)


Последната промена е направена од ♥ Chace ♥ на Сре Jул 21, 2010 7:24 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

ПРАВИЛА Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 3:37 am

Да, мислам дека ќе биде добро да поставиш нагледувачи и портал нагледувачи.
Мислам дека овие бои би одговарале. [You must be registered and logged in to see this image.]
П.С. И во правилата мислам дека треба да се додаде "Не спамирајте!"
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

ПРАВИЛА Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА I_icon_minitimeСре Jул 07, 2010 2:18 am

Хитми напиша:
Да, мислам дека ќе биде добро да поставиш нагледувачи и портал нагледувачи.
Мислам дека овие бои би одговарале. [You must be registered and logged in to see this image.]
П.С. И во правилата мислам дека треба да се додаде "Не спамирајте!"
да добро е да додадам не спамирајте
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Sponsored content

ПРАВИЛА Empty
ПишувањеПредмет: Re: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРАВИЛА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: