Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Жалби

Go down 
4 posters
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Жалби   Жалби I_icon_minitimeПон Јун 28, 2010 2:30 am

Овдека пишете ги вашите жалби спрема некој член или слично
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 9:39 pm

може да ми кажете како да ставам потпис кога имам една слика во компјутерот за потпис а неможам никаков линк да напишам и не ми искача ништо, плс помош !!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 9:46 pm

[quote="BaD gIrL"]може да ми кажете како да ставам потпис кога имам една слика во компјутерот за потпис а неможам никаков линк да напишам и не ми искача ништо, плс помош !!!!!![/quoте]

Прво одиш во "Профил" потоа одиш во "Преференции" и таму има "секогаш покажувај го мојот потпис", ти ќе штиклираш "да". После одиш во "Потпис" стискаш два пати на "Image" и меѓу тие две "image" го ставаш линкот од твојот потпис.
И запомни: Потписот треба да ти биде со димензија 500x100.
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 9:58 pm

да точно ама како да стигнам до линкот на мојот потпис го нема негде на интернет Sad( правен е Sad
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:01 pm

На иконата од твојот потпис, кликни десен клик и ќе ти се отвори "Open with..." ти ќе кликнеш "Оpen with Internet Explorer" и ќе ти се отвори на интернет и ете ти го линкот.
Се надевам дека ти помогнав. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:09 pm

точно се обидувам тоа да го праам и нишо не ми испаѓа него еве

[You must be registered and logged in to see this link.]
и не испаѓа нишо дали треба да тргнам нешто од тука ?
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:18 pm

И мене тоа ми се случуваше, не знам што да правиш сега?
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:27 pm

paa mimi koa ova ke go pro4ita da sredi
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:29 pm

Не знам можеш навечер да ја најдеш на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeСре Jул 07, 2010 12:22 am

треба да ја стваиш сликита на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.] и после browse тука ќе си ставис слика од твој комшп и после ке го написи когот со ке ти го дае и ќе стегниш на сликата и полус ке одиш кај што писи вака Código IMG para foros y paneles de mensajes и то ке го копираш и ке го стваиш на форумов
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeЧет Jул 08, 2010 6:37 pm

аааааа ми текна сеа на тоа ок фалаа
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 8:05 pm

♥ Chace ♥ напиша:
треба да ја стваиш сликита на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.] и после browse тука ќе си ставис слика од твој комшп и после ке го написи когот со ке ти го дае и ќе стегниш на сликата и полус ке одиш кај што писи вака Código IMG para foros y paneles de mensajes и то ке го копираш и ке го стваиш на форумов

Чејс ќе може подобро да ми објасниш, на таа странат тајни пик, треба да бидеш регистриран или не, и тоа другите работи што се под browse треба да ги пополниш? А тој кодот што треба да го напишеш е од таа страна, а тоа Código IMG para foros y paneles de mensajes каде го пишува тоа?
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 20, 2010 12:19 am

♥ Хитми ♥ напиша:
♥ Chace ♥ напиша:
треба да ја стваиш сликита на оваа страна [You must be registered and logged in to see this link.] и после browse тука ќе си ставис слика од твој комшп и после ке го написи когот со ке ти го дае и ќе стегниш на сликата и полус ке одиш кај што писи вака Código IMG para foros y paneles de mensajes и то ке го копираш и ке го стваиш на форумов

Чејс ќе може подобро да ми објасниш, на таа странат тајни пик, треба да бидеш регистриран или не, и тоа другите работи што се под browse треба да ги пополниш? А тој кодот што треба да го напишеш е од таа страна, а тоа Código IMG para foros y paneles de mensajes каде го пишува тоа?

па од кога ќе го напиши кодот ќе ти излезе сликата и на второто ќе ти пиши така и ќе го копираш ќе го ставиш линкот во потпис и ќе стегниш испрати.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:10 am

Фала многу!
П.С. Ќе може некој да ми каже како да го ставам потписот во средина?
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeСре Jул 21, 2010 12:22 am

јас ти го стваив добро е ?
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeСре Jул 21, 2010 3:40 am

може и на мене да ми го ставиш потписот во средина?
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeСре Jул 21, 2010 3:54 am

AnDzI напиша:
може и на мене да ми го ставиш потписот во средина?
ок нема проблем zakon
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeСре Jул 21, 2010 4:53 am

♥ Chace ♥ напиша:
јас ти го стваив добро е ?

Да, фала! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 2:12 am

се бара нов помошник администранор , старијот админ си отиде , кој сака нека се пријави и јас ќе видам на кој да го ставам.позз [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 8:43 pm

може јас да бидам помшник администратор
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeЧет Сеп 23, 2010 10:10 pm

а знајш како се работи на таа функција?ако знашј одма ќе ти ствам
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 12:30 am

Функцијата помошник администратор може да го контролираат форумот да банираат членови,да сменат никови и модератори и тнк.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 2:04 am

AnDzI напиша:
Функцијата помошник администратор може да го контролираат форумот да банираат членови,да сменат никови и модератори и тнк.
да ќе те поствам. [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 2:12 am

тнх Мими....... love you
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
Sponsored content

Жалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Жалби I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Жалби
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: