Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

  Предлози

Go down 
+6
An4i*
AnDzI
♥ Warrior Cats ♥
Anky*
Necla
♥ Chace ♥
10 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeСре Jул 07, 2010 11:48 pm

само некој можев да ствам другите не ми ги примаше
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 4:52 am

Мими, можеш да направиш тема Web Новели. Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 4:54 am

ок нема проблем Wink
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 4:58 am

Фала!
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 4:58 am

Хитми напиша:
Фала!

нп
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
An4i*
Член
Член
An4i*


Број на мислења : 174
Репутација : 0
Член од : 2010-07-07
Години : 24
Местолокација : Дома =)

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 5:03 am

Понежни бои да ставите на овие што пишува админи. модератори ,сите тие
Вратете се на почетокот Go down
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 24
Местолокација : So nedzla i euge!!

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 5:09 am

Mimi напиша:
Anny* напиша:
Necla напиша:
а како то лого со треба да прави ме таму

Logo e ova gore malata slika od Koga lisjtata pagaam... i se pravi na mn. programi kako :fotoshop,.. idr programi za pravenje sliki se pravi poubavo a mozhi i na picnik,paint i dr. no na niv gi nema site mozhnosti za pravenje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
да те прашам а како да се вика темата ????

Која тема?
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 18, 2010 5:37 pm

Chace мислам дека треба да направиме тема 1, 2, 3, 4, 5 сезона како на Ангели.
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 18, 2010 8:56 pm

Хитми напиша:
Chace мислам дека треба да направиме тема 1, 2, 3, 4, 5 сезона како на Ангели.
a така ќе направи ме ако после Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 2:44 am

добро Smile
Вратете се на почетокот Go down
Mario
Член
Член
Mario


Број на мислења : 157
Репутација : 2
Член од : 2010-07-23
Години : 36
Местолокација : Megan Fox love you

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Aвг 08, 2010 11:51 pm

Јас имам еден предлог да пракаме линк од форумов за да се зачленат повеќе дуси
Вратете се на почетокот Go down
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 09, 2010 12:21 am

Mario напиша:
Јас имам еден предлог да пракаме линк од форумов за да се зачленат повеќе дуси

Да може да праќаме линкови..... ама не само да се зачленуват треба и да бидат активни.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 09, 2010 12:35 am

AnDzI напиша:
Mario напиша:
Јас имам еден предлог да пракаме линк од форумов за да се зачленат повеќе дуси


Да може да праќаме линкови..... ама не само да се зачленуват треба и да бидат активни.

да јас им праќам кај ќе ситигнам и им викам да видат активни ама не сите ,некој се активни
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 25
Местолокација : Со Еуге во шопинг

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Aвг 22, 2010 10:27 pm

Може да направите тема Избор за лого и ние да направиме повеќе и најдоброто да биде поставено горе. Мое мислење е дека логото треба да биде долго со големина отприлика: 761x254; 850x200
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 23, 2010 2:34 am

Suarez*Girl напиша:
Може да направите тема Избор за лого и ние да направиме повеќе и најдоброто да биде поставено горе. Мое мислење е дека логото треба да биде долго со големина отприлика: 761x254; 850x200
ок ај ти отворија темата во околу форумот.ок
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 25
Местолокација : Со Еуге во шопинг

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 23, 2010 3:13 pm

Добро Cool

Може да направиме и избор за типки па најдобрите да бидат поставени?
( [You must be registered and logged in to see this image.] <-- Овие ги викам типки )
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeПон Aвг 23, 2010 10:25 pm

Suarez*Girl напиша:
Добро Cool

Може да направиме и избор за типки па најдобрите да бидат поставени?
( [You must be registered and logged in to see this image.] <-- Овие ги викам типки )

може ти направи и да се на македонски а не на англиски
Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 25
Местолокација : Со Еуге во шопинг

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeВто Aвг 24, 2010 4:37 pm

Chace ќе ги поставиш смајлињата:

[You must be registered and logged in to see this image.] <-- No coment
[You must be registered and logged in to see this image.]
Немора сите само тие што можеш...
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 1:44 am

ок
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AceStip
Член
ЧленБрој на мислења : 4
Репутација : 0
Член од : 2010-12-12

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 12, 2010 7:10 am

Jas mislam deka slikata na forumot treba da bide onaa koga se site glumci pod drvoto,ja ima na internet a ako treba jas ke vi ja pratam.
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 12, 2010 11:02 pm

ја имавме таа слика од 1 сезона е а ова е 2 сезона па после од 3 ќе ставиме ко ќе почнит.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Sponsored content

 Предлози - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози    Предлози - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: