Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пофалби, критики

Go down 
+4
BaD gIrL
♥ Warrior Cats ♥
Necla
♥ Chace ♥
8 posters
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 38

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeПет Jул 09, 2010 5:33 am

Ајде ова темаа кажете дали имате некоја пофалба или критика секакви коментари и критики се добредојдени.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
Necla
Модератор
Модератор
Necla


Број на мислења : 247
Репутација : 6
Член од : 2010-06-29

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeПет Jул 09, 2010 11:51 pm

супер е форумов немам никаква критика Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 27
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeСаб Jул 10, 2010 1:28 am

Necla напиша:
супер е форумов немам никаква критика Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 26
Местолокација : Skopje

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeСаб Jул 10, 2010 7:10 pm

и јас така мислам супер е форумов
Вратете се на почетокот Go down
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 27
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeСаб Jул 10, 2010 7:13 pm

Форумов е супер Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
Mario
Член
Член
Mario


Број на мислења : 157
Репутација : 2
Член од : 2010-07-23
Години : 37
Местолокација : Megan Fox love you

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeПет Jул 23, 2010 4:56 am

AnDzI напиша:
Форумов е супер Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
nina.o
Член
Член
nina.o


Број на мислења : 11
Репутација : 0
Член од : 2010-11-21
Години : 28
Местолокација : hhh

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeПон Ное 22, 2010 4:38 am

предобар е форумов
Вратете се на почетокот Go down
.alekzzy.
Супер Модератор
Супер Модератор
.alekzzy.


Број на мислења : 32
Репутација : 2
Член од : 2010-12-04
Години : 25
Местолокација : Пред иднината, зад минатото.. таму каде што твојата болка не се чуствува

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:54 pm

Супер е форумов afro
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Пофалби, критики Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики   Пофалби, критики I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалби, критики
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: