Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пишувајте кирилица на форумов

Go down 
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Пишувајте кирилица на форумов Empty
ПишувањеПредмет: Пишувајте кирилица на форумов   Пишувајте кирилица на форумов I_icon_minitimeСре Jул 07, 2010 10:03 pm

Сите кои пишуваат Латиница одсега нека пишуваат Кирилица да се знае ова е македонски форум и треба да се пишува Кирилица
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
 
Пишувајте кирилица на форумов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: