Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Модератори

Go down 
+7
♥ Warrior Cats ♥
Fahriye
AnDzI
Anky*
LanzaniFan
Necla
♥ Chace ♥
11 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 2:54 am

Честито Ели
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
LanzaniFan
Администратор
Администратор
LanzaniFan


Број на мислења : 290
Репутација : 6
Член од : 2010-06-28

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПон Jул 19, 2010 4:13 am

AnDzI напиша:
Честито Ели
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 1:54 am

новиот супер модератор е
Suarez*Girl
честито.
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 2:14 am

Честито Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
Suarez*Girl
Супер Модератор
Супер Модератор
Suarez*Girl


Број на мислења : 123
Репутација : 7
Член од : 2010-08-19
Години : 25
Местолокација : Со Еуге во шопинг

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 7:25 pm

Фала мн.. srce
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 2:12 am

Новиот помошник админ е
ангела честито.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 2:15 am

Тнх уште еднаш.... srce
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 4:37 am

Новиот супер модератор е
александра
честито.
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
.alekzzy.
Супер Модератор
Супер Модератор
.alekzzy.


Број на мислења : 32
Репутација : 2
Член од : 2010-12-04
Години : 24
Местолокација : Пред иднината, зад минатото.. таму каде што твојата болка не се чуствува

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 06, 2010 11:19 pm

Фала Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
AnDzI
Помошник Администратор
Помошник Администратор
AnDzI


Број на мислења : 764
Репутација : 3
Член од : 2010-07-03
Години : 26
Местолокација : somewhere over the rainbow.....

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 07, 2010 9:31 pm

Честито .alekzzy. Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com/
.alekzzy.
Супер Модератор
Супер Модератор
.alekzzy.


Број на мислења : 32
Репутација : 2
Член од : 2010-12-04
Години : 24
Местолокација : Пред иднината, зад минатото.. таму каде што твојата болка не се чуствува

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitimeСре Дек 08, 2010 4:02 am

Фала AnDzi [You must be registered and logged in to see this image.]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Модератори - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: