Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Потребна е регистрација за да можете да ги разгледувате останатите содржини на форумот.
Кога лисјата паѓаат фан клуб
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога лисјата паѓаат фан клуб


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

  Присутност/ Отсутнос

Go down 
5 posters
АвторПорака
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 4:29 am

овдека можите да пишувате кога ќе бидите отсутни, и ако сте присутни колку време
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeВто Jул 06, 2010 10:14 pm

јас бев сега присутна и се регистрирав но ќе се исклучам за 5 минути највеќе 10
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeПон Jул 12, 2010 2:24 am

јас утре ќе сум оцутна можит само навечер малче ќе се уклучам
Позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeПон Jул 12, 2010 5:45 am

деновиве ќе бидам активна но јас од четврток на одмор до 1 авг. немојте да ми замерувате што нема да бидам активна после 1 август 24/7 ќе бидам на форум
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeВто Jул 13, 2010 5:21 am

Утре цел ден нема да бидам тука, ќе се вратам некаде околу 8 - 9 часот.
Вратете се на почетокот Go down
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeСре Jул 14, 2010 10:32 pm

ја уште вечерва ќе бидам тука и после 2 недели ќе ме нема
Вратете се на почетокот Go down
Anky*
Модератор
Модератор
Anky*


Број на мислења : 112
Репутација : 2
Член од : 2010-07-02
Години : 25
Местолокација : So nedzla i euge!!

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeСре Jул 14, 2010 10:57 pm

BaD gIrL напиша:
ја уште вечерва ќе бидам тука и после 2 недели ќе ме нема


Најубаво да си поминеш хан! Ќе ми недостигаш!

ЕдИТ: Јас задутре заминувам на викен во грција а можи и само на еден ден во петок но 80% се дека ќе бидам на викенд ќе ви кажам утре поубаво!
Вратете се на почетокот Go down
http://ca-parovi.forummk.com/
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 3:25 am

добро фала и вие мене ќе ми недостигатее src
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 3:48 am

и ти нас хани src
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeЧет Jул 15, 2010 4:33 am

♥ Chace ♥ напиша:
и ти нас хани src
Вратете се на почетокот Go down
Monnie
Модератор
Модератор
Monnie


Број на мислења : 84
Репутација : 3
Член од : 2010-06-27
Местолокација : Somewhere with Justin Bieber

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:15 am

Izvinete..jas nemav internet i ne bev tuka edno vreme Smile
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeПон Aвг 02, 2010 1:48 am

Јас ќе бидам отсутна од утре, ќе се вратам во сабота. Чао на сите! hhhhhh
Вратете се на почетокот Go down
♥ Chace ♥
Администратор
Администратор
♥ Chace ♥


Број на мислења : 1247
Репутација : 7
Член од : 2010-06-27
Години : 37

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeПон Aвг 02, 2010 4:50 am

чао убаво да си поминиш
Вратете се на почетокот Go down
https://kogalisjatapagat.forummk.com
BaD gIrL
Супер Модератор
Супер Модератор
BaD gIrL


Број на мислења : 480
Репутација : 5
Член од : 2010-07-06
Години : 25
Местолокација : Skopje

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeЧет Aвг 05, 2010 10:33 pm

дојдов конечно од одмор
сеа ќе дремам цело време
Вратете се на почетокот Go down
♥ Warrior Cats ♥
Успешен Член
Успешен ЧленБрој на мислења : 775
Репутација : 3
Член од : 2010-06-30
Години : 26
Местолокација : Некаде со ♥~♥ Мрунал & Лена ♥~♥

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitimeПон Aвг 09, 2010 2:43 am

BaD gIrL напиша:
дојдов конечно од одмор
сеа ќе дремам цело време

И јас! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

 Присутност/ Отсутнос Empty
ПишувањеПредмет: Re: Присутност/ Отсутнос    Присутност/ Отсутнос I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност/ Отсутнос
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Кога лисјата паѓаат фан клуб-
Отиди до: